Budokop – siedziba firmy

Z.P.P.U.H. Budokop Sp. z o.o.

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w pomiarach geotechnicznych.

Wywodzimy się z instytutu badawczo-rozwojowego budownictwa górniczego. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę naukowców i inżynierów. Mamy możliwości i doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów związanych z monitorowaniem stateczności obiektów geotechnicznych i hydrotechnicznych.

W naszej kadrze oprócz specjalistów z branży geotechnicznej, geologicznej i hydrotechnicznej posiadamy automatyków i informatyków, dla tego możemy podjąć się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów

Zaczęliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce prowadzić pomiary inklinometryczne. Już w latach 90-tych zainstalowaliśmy pierwsze głębokie, ponad 100 metrowe inklinometry w Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów. Od tamtej pory zainstalowaliśmy dziesiątki kilometrów inklinometrów na terenie całej Polski. Prowadzimy pomiary inklinometryczne oraz analizy wyników. Aktualnie coraz częściej instalujemy automatyczne inklinometry (SAAV), ze zdalną transmisją sygnałów, aby zapewnić ciągły dostęp do danych pomiarowych i bieżącą analizę wyników.

BUDOKOP to firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonywaniu wysokiej jakości automatycznych systemów pomiarowych wspomagających ocenę stanu technicznego i bezpieczeństwa obiektów budowlanych.

Nasze pierwsze automatyczne systemy pomiarowe powstały w latach 90-tych i działają bezawaryjnie do dzisiaj. Najstarsze przez Nas zainstalowane czujniki działają w sztolniach Zapory w Świnnej Porębie już ponad 30 lat.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą i nawiązania współpracy